Pieredzes stāstu vakars – Vilmaņu, Džigunu un Miglānu ģimenes

Coworking Liepaja 18. jūlijā aicina uz neaizmirstamu pieredzes stāstu vakaru, kurā šoreiz uzmanības centrā būs trīs īpaši iedvesmojoši precēti pāri, kuri savas profesionālās darbības ikdienas gaitas izvēlējušies pavadīt Coworking Liepaja. Šajā pasākumā dalībnieki būs iespēja iepazīties ar e-komercijas un digitālā mārketinga speciālistiem Kārli un Sindiju Vilmaņiem, digitālā mārketinga speciālistu Edgaru Džigunu un drošības, veselības, vides un kvalitātes speciāliste Agnesi Džiguni, kā arī grafiskā dizaina studijas PAGE īpašnieku Robertu Miglānu un zvērinātu advokāti Ramonu Miglāni.

Kopā ar šiem pāriem dosimies aizraujošā ceļojumā caur viņu laulības un darba dzīves piedzīvojumiem, un humora pilnajiem brīžiem. Viņu stāsti sniegs vērtīgas atziņas par to, kā kopā ejot profesionālās darbības ceļu, saglabāt harmoniju gan darbā, gan personiskajā dzīvē.

Šī ir lieliska iespēja ne tikai iedvesmoties no trīs lieliskiem pāriem, bet arī gūt vērtīgas atziņas un padomus darba un karjeras attīstībā, kā arī gūt pozitīvas emocijas un savu devu smieklu.

Coworking Liepaja ir kopstrādes telpa Liepājā, Juliannas Pagalmā, ko par savu ikdienas biroju izmanto apmēram 30 dažādi savu nozaru profesionāļi, to vidū programmētāji, uzņēmēji un radošo nozaru pārstāvji.

Pieredzes stāsta vakars notiks 18. jūlijā, plkst. 18:00, Vecajā Ostmalā 53, Spīķeris 53 un Coworking Liepaja kopīgi veidotajā vasaras kopstrādes telpā. Ieeja pasākumā bezmaksas. Vietu skaits ierobežots, tāpēc steidzies pieteikties dalībai pasākumā!

Reģistrēties dalībai pasākumā