Coworking Liepaja sadarbībā ar Spīķeris 53 atver vasaras kopstrādes telpu

Ņemot vērā lielo IT nozares profesionāļu interesi par Liepāju kā dzīves, atpūtas un arī darba vietu vasaras mēnešos, kopstrādes birojs Coworking Liepaja sadarbībā ar Spīķeris 53 uz vasaras periodu atvērs kopstrādes telpas Liepājas viesiem. Kopstrādes birojs atradīsies Spīķeris 53 telpās, Vecajā Ostmalā 53.

Coworking Liepaja vadītāja Jekaterina Jeļisejenko: “Kā zināms, Liepāja ir lieliska vieta, kur pavadīt gada siltos mēnešus. Katru gadu, vasaras periodā, mūsu kopstrādes biroja telpas izmanto ne tikai Liepājnieki, kas strādā IT vidē, bet arī daudz un dažādi Liepājas pilsētas viesi. Pašreiz, jau pirms tūrisma sezona sākuma, mūsu kopstrādes biroja telpās visas darba vietas ir aizpildītas. Tādēļ šis bija lielisks brīdis, lai kopā ar Spīķeris 53 īstenotu sen iecerētu ideju par vasaras PopUp kopstrādes biroja telpām.”

Spīķeris 53 īpašnieks Aigars Laugalis ir gandarīts par iespēju piedalīties vasaras PopUp biroja projektā. Viņš stāsta, ka pagājušā gada ziemā bija centušies atvērt kopstrādes biroju restorāna telpās, bet šī ideja pagaidām tika atlikta. Nesen Coworking Liepaja komanda nāca klajā ar interesantu priekšlikumu atvērt vasaras PopUp biroja telpas, kas ļautu atrisināt pašreizējo kopstrādes biroja problēmu, ka nav iespēja visiem interesantiem nodrošināt kopstrādes telpas vasaras sezonā. Tādēļ nolēmām, ka varam kopīgiem spēkiem mēģināt vēlreiz realizēt ideju par kopstrādes biroju Spīķera telpās.

Spīķeris 53 ir komplekss, kas ietver sporta zāli, Zivju Restorānu ar skaisto āra terasi, kā arī pagalms, kur vakaros notiek nelieli dzīvās mūzikas koncerti. Mums ir prieks, ka šovasar piedāvājuma klāstu papildinās arī pasaulē tik populārais kopstrādes telpu koncepts. Pilsētas viesiem tā būs lieliska vieta, kur strādāt un vienlaikus baudīt Liepājas pilsētas valdzinājumu.

Vasaras kopstrādes biroja atvēršana notiks 1.jūnijā, ko vakara gaitā papildinās bijušo Coworking Liepaja biedru pieredzes stāstu vakars. Digitālo Inovāciju Parka vadītāja Agate Ambulte, digitālā mārketinga uzņēmuma CRE ATE vadītājs Roberts Klēpis un fitnesa trenere Ilona Jēce pastāstīs interesantus un dažkārt jautrus stāstus no savas profesionālās darbības pieredzes.

Pieredzes stāstu vakars notiks plkst. 17:00, ieeja bezmaksas. Pasākumam iespējams reģistrēties šeit

Coworking Liepaja ir kopstrādes telpa Liepājā, Juliannas Pagalmā, ko kā savu ikdienas biroju izmanto apmēram 30 dažādi savu nozaru profesionāļi, to vidū programmētāji, uzņēmēji un radošo nozaru pārstāvji.

Interesentiem lūgums sākotnēji vērsties galvenajā Coworking Liepaja birojā Juliannas Pagalmā, Fr. Brīvzemnieka ielā 7 (2.stāvā, virs restorāna MO) vai zvanīt uz tālruņa numuriem 25519253, 26046749.