Valters Krētainis un Ģirts Toms Klampe
KK Original Design
Pastāstiet mazliet vairāk par sevi, ar ko ikdienā nodarbojaties un kas Jūs ir atvedis uz Coworking Liepaja?
Mēs esam divi jaunuzņēmēji, kas apvienojuši savus spēkus, lai radītu ergonomiskus trenažierus bērniem ar kustību traucējumiem. Ar Coworking Liepaja iepazināmies manuprāt pēc kontaktu nodibināšanas ar Kurzemes Biznesa inkubatora speciālistiem - biznesa vides eksperti ar kolosālu pieredzi biznesa atbalsta sektorā. Pēc sadarbības uzsākšanas uzzinājām arī par Coworking.

Pastāsti mazliet vairāk Jūsu produktu Soli pa Solim
Patreiz mēs nodarbojamies ar produktu līnijas "Solis pa Solim" pilnveidošanu, sadarbojoties ar tiešajiem klientiem, fizioterapeitiem, inženieriem un citu veidu ekspertiem. Process ir interesants, rutīna nav iespējama - katra dienu ir iespēja pilnveidoties un apgūt ko jaunu.

Kā Jūs izvēlējāties savu profesiju un kas Jūs ir atvedis līdz tam ar ko nodarbojaties šodien?
Sirdī esam mākslinieki, pēc profesijas - dizaineri. Mācoties LMMDV, kvalifikācijas darba izstrādes ietvaros Valters izstrādāja "Rāpuli" Kristiānam Daniēlam Siliņam, kurš sirgst ar bērnu cerebrālo trieku, tādēļ nespējot veikt patstāvīgas kustības. Kustība tiek nodrošināta ar "Rāpuļa" palīdzību, kas sniedz brīvu kustību izvēli, trenē kopējo ķermeņa un sirds muskulatūru, paralēli sniedzot jaunu redzes lauku. Pēc šī darba tika izveidots "KK Original Design".

Kādas priekšrocības saredzi darbam Coworking?
Darbs Coworking Liepāja vidē ir lielisks topošajiem uzņēmējiem. Viss nepieciešamais atrodās vienuviet - grāmatveži, biznesa vides eksperti, konsultanti, visdažādāko jomu uzņēmēji. Cilvēki ir atsaucīgi, ja rodās kāds jautājums vai problēma, to nekavējoties var atrisināt. Tā, manuprāt, ir vislielākā priekšrocība strādājot koprades vidē.

Pastāsti mazliet vairāk par Soli pa Solim turpmākajiem plāniem
Šobrīd tiek izstrādāti nākamie "Solis pa Solim" produkti, tiek veiktas mārketinga aktivitātes, plānots apgūt telpas produktu komplektēšanai. Septembrī un oktobrī piedalīsimies izstādēs, kā "REHACARE 2018" un "Design Isle 2018".

Made on
Tilda