Roberts Klēpis
RAVE BMX Team
Pastāsti par sevi un ar ko nodarbojies?
Esmu vienkārši uzņēmīgs jaunietis! Esmu atvērts izaicinājumiem un daru to, kas man patīk. BMX Freestyle ir mana sirds lieta, kas mani ir aizvedusi līdz visām manām līdzšinējām nodarbēm. Esmu BMX freestyle treneris, netradicionālo un action sportu kultivētājs, fotogrāfs un videogrāfs. Manis vadītā biedrība "RAVE Team" nodarbojas ar netradicionālo sporta veidu - bmx freestyle, inline un scooter - popularizēšanu Liepājā un Latvijā, kā arī pārvalda pašu būvētu iekštelpu skeitparka treniņu bāzi - Spīķeru ielā 19/23, Liepājā. Organizē bmx freestyle treniņu procesu un nedradicionālo sporta veidu festivālu "Mad Liepāja".

Kāpēc Tu izlēmi kļūt par Coworking Liepaja abonentu un kā tas ietekmē Tavu ikdienu?
Dienā, kad uzzināju par telpām, es sapratu, ka mani šāda ofisa iespēja interesē! Interesē tāpēc, ka tai ir milzīga elastība, nav noteikta darba vieta, pieejama jebkurā diennakts laikā, atrodas centrā, atbrīvo mani no daudziem telpu problēmu risināšanas jautājumiem. Pats svarīgākais Coworking Liepaja dod man iespēju ikdienā satikt daudzus radošus un zinošu speciālistus, turklāt visu laiku ir pieejama kafija. Šī vieta mani uzlādē un dod iespēju realizēt savus sapņus un ieceres.

Cik ilgi jau izmanto šīs kopstrādes telpas?
Kopš aprīļa sākuma

Vai Tu ieteiktu arī citiem izmēģināt koprstrādes telpas? Kāpēc?
Pilnīgi noteikti! Īpaši tiem, kas darbojas individuāli. Darbs no mājām nav slikta lieta, bet prasa krietni vairāk disciplīnas, taču šeit esi kā darbā - ja reiz esi atnācis, tad ir jādara. Cilvēki ap Tevi arī mainās un vienmēr var rasties kāda jauna sadarbības iespēja. Sapulču telpas, kafija, skats par miljonu, grāmatu stūris, virtuve, bonusu ir cik uziet!

Kādi ir tavi turpmākie plāni?
Manā piecgades plānā ir attīstīt Biedrības "RAVE team" darbību tā, lai tā spētu pati sevi finansēt - šobrīd tās darbību var ņemt par paraugu stundu 110% entuziasmam.
Tā pat nav noslēpums, ka viens no maniem mērķiem ir sagatavot BMX Freestyleolimpiešus, nostiprināt treniņu procesa sistēmu, kā arī radīt iespēju sportistiem pēc sporta karjeras beigšanas turpināt savu dzīvi saistīt ar sirds lietu un attīstīt citas sava karjeras iespējas saistībā šo sportu! Atvest BMX Freestyle Eiropas kausa un Pasaules kausa posmus uz Liepāju (ir jau procesā), popularizēt Liepāju, Latviju saistībās ar BMX Freestyle. Manuprāt, esam BMX lielvalsts. Tā pat vēlos turpināt attīstīt savu video un foto brendu Mood.Vision.Art. Pēc piecgades - plānu ir daudz, bet tas pagaidām paliek pie manis.

Nosauc savas 3 īpašības kā Tu vari palīdzēt citiem abonentiem?
Radošums - varu palīdzēt paskatīties uz lietām no cita skatpunkta. Varu iemūžināt Jūsu ieceres video un foto formātā, palīdzēt veidot vizuālo tēlu un padalīties ar pieredzi saistībā ar sociālo tīklu tēla veidošanu.
Varu iemācīt pārkāpt savas iedomātās robežas, ja piekritīsiet ar mani pavadīt vienu stundu uz BMX Freestyle velosipēda - adrenalīna deva un eiforija garantēta!

RAVE BMX Team darbu var apskatīt sociālajos tīklos: Facebook: @ravebmxteam Instagram: @ravebmx Pasākumā "Mad Liepāja" sociālo tīklu profili. Facebook: @madliepajafest Instagram: @madliepaja
Mood.Vision.Art - video un foto pakalpojumi. Facebook: @mood.vision.art Instagram: @mood.vision.art
Made on
Tilda