Mārtiņš Īviņš
FotoMart
Pastāsti mazliet vairāk par sevi, ar ko ikdienā nodarbojies un kas Tevi iratvedis uz Coworking Liepaja?
Ikdienā palīdzam realizēt vai nu klientu sapņu idejas, realizējot to izstrādi mobilo aplikāciju un web risinājumu veidā, vai attīstām kādas savas jaunās idejas, kuras, iespējams, varētu padarīt dzīvi ērtāku.

Pastāsti mazliet vairāk par savu jauno produktu FotoMart
Tas ir viens no piemēriem, kur saskatījām brīvu nišu, piedāvāt cilvēkiem ērtāku un lētāku risinājumu savu mantu tirgošanā vai sev nepieciešamo preču atrašanā esošajiem šādu pakalpojumu lietotājiem, kā arī iespēju pievērst jaunus cilvēkus sev lieko mantu pārdošanai, domājot par videi draudzīgāku attieksmi.

Kā Tu izvēlējies savu profesiju un kas Tevi ir atvedis līdz tam ar ko nodarbojies šodien?
Skolas laikā jau labi padevās matemātika un ekonomika, kā arī iepatikās datoru piedāvātās iespējas, rezultātā vienkārši turpnāju izglītoties abos šajos virzienos, un arī darboties tehnoloģiju sfērā, apvienojot biznesa pusi ar praktisko realizāciju.

Esi iepriekš strādājis dažādos koprades birojos, kādas priekšrocības saredzi darbam Coworking?
Coworking koncepts ir laba alternatīva savam ofisam, atļaujot citiem domāt par ikdienas jautājumiem, tādiem kā interneta pieslēgums, uzkopšana, utt. Un papildus izbaudīt daudz vairāk cilvēku entuziasmu un smelties jaunu iedvesmu savu projektu realizācijā.

Pastāsti mazliet vairāk par FotoMart turpmākajiem plāniem
Padarīt Latvijā populārāku lietotu preču tirdzniecību, tādā veidā radot vairāk prieku gan pārdevējam gan pircējam, un neskopoties ar mūsu platformu, un attīstīt to tālāk tepat kaimiņzemēs.
Made on
Tilda