Juris Zaebņickis
FourHobits
Pastāsti mazliet vairāk par sevi, ar ko ikdienā nodarbojies un kas Tevi ir atvedis uz Coworking Liepaja?
Mani sauc Juris un es esmu mācījies Latvijas Kultūras Akadēmijā, pēc kā aizbraucu studēt spēļu izstrādi Skotijā, pēc kā, savukārt, atgriezos Latvijā ar ticību, ka inovācijas šai laikmetā ir iespējams realizēt atrodoties gandrīz jebkur.
Universitātes pēdējā gadā sāku veidot spēli, kurā spēlētājs virtuālajā realitātē spēj ietekmēt vidi ar savu domu palīdzību, izmantojot brain-computer interface (turpmāk tekstā - BCI) tehnoloģiju.
Jau kopš 15 gadu vecuma man ir bijusi pašam ne vienmēr izprotama sajūta par to, kas man ir jādara. Visi ceļi kurus esmu gājis mani ir veduši pie kopsaucēja, ka man ir jāveido sava pasaule. Studēt spēļu izstrādi es izvēlējos ierakstot 'universities in great britain' vispazīstamajā google meklētājā, kurš man pēc alfabēta parādīja Abertay University kā pašu pirmo sarakstā. Man pirms tam nebija nekādas nojausmas par to kā notiek spēļu izstrāde vai ka to vispār ir iespējams apgūt šādā ceļā.

Pastāsti mazliet vairāk par savu ikdienu
Gribētos teikt, ka es ikdienā domāju par algoritmiem un lietotājpieredzi uzlabojošām sistēmām, bet patiesībā es diezgan daudz spēlēju spēles un ēdu saldumus.

Vai esi iepriekš strādājis kopstrādes birojos un kādas priekšrocības saredzi darbam Coworking?
Coworking Liepāja ir mana pirmā kopstrādes biroja pieredze un jūtos šeit ārkārtīgi vietā. Varbūt ne gluži darba formāta dēļ, bet drīzāk cilvēku un jūras tuvuma dēļ. Kopš aizsāku savas domas realizāciju, zināju, ka man nāksies klauvēt pie daudz un dažādām durvīm, kuras bieži vien paliks aizvērtas, bet ir sajūta, ka šīs ir pirmās, kuras beidzot ir atvērušās.

Pastāsti mazliet vairāk par saviem turpmākajiem plāniem
Vēlos tuvākajā nākotnē realizēt savu ideju produktā, kurš apvieno virtuālas realitātes spēltelpu ar smadzeņu darbības kontrolmehānismu. Tālākā nākotnē vēlos nodarboties ar cilvēka enerģētiskā lauka darbības modeļu atpazīšanu. Grasos meklēt un definēt to saistību ar cilvēka emocionālo stāvokli, kuru, savukārt, BCI nolasītu caur cilvēka fizioloģiju.
Savienojot šo mehānismu ar virtuālu spēltelpu, vēlos realizēt organisku pašizziņu veicinošu interfeisu, kurš spēlētājam dotu iespēju sasniegt un trenēt savas spējas caur spēles medija abstrakciju.


Made on
Tilda