Jānis Eizengrauds
BauBau Toys
Jāni, pastāsti lūdzu par sevi, ar ko ikdienā nodarbojies?

Mani sauc Jānis Eizengrauds, jau gandrīz trīs gadus nodarbojos ar BauBau Toys koka rotaļlietu ražošanu un izplatīšanu.


Kāpēc Tu izlēmi kļūt par Coworking Liepaja abonentu un kā tas ietekmē BauBau Toys ikdienu?

Personīgi man tas ir kaut kas jauns, līdz šim esmu vairāk darbojies pa ražotnes nevis biroja telpām. Kad parādījās šāda iespēja, nolēmu izmēģināt, pamainīt kaut ko savā ikdienā, veltot dažas stundas dienā darbam ar e-pastiem un klientiem Coworking Liepaja telpās.

Šobrīd ir pierādījies, ka šāda tipa iespēja ir ļoti laba lieta ir jo ikdienā satiec cilvēkus no dažādām nozarēm, cilvēkus, ko visādi citādi visticamāk nesatiktu. Tas noder biznesā, veidojas daudz dažādu kontaktu. Daudz problēmu, jau par šīm nedēļām atrisinātas vai tiks atrisinātas.


Cik ilgi jau izmanto šīs kopstrādes telpas?

Telpas sāku izmantot jau pirms atvēršanas, kas ir vairāk kā pusotru mēnesi


Vai Tu ieteiktu arī citiem izmēģināt kopstrādes telpas? Kāpēc?

Noteikti iesaku izmēģināt arī citiem. Kopā strādāšana var atrisināt virkni tavu problēmu - Tu satiec dažādus cilvēkus, iegūsti dažādus viedokļus par savu produktu. Kā jaunam uzņēmumam tas noteikti ir nepieciešams. Jo vairāk runā, jo vairāk iespējas un risinājumi rodas.


Kādi ir turpmākie Bau Bau Toys plāni?

Šobrīd aktīvi apgūstam Latvijas klientus, mūsu produkcija ir virknē Latvijas bērnudārzu. Tuvākajā laikā plānojam aktīvāk sākt skatīties arī eksporta tirgu virzienā. Esam iestājušies LIAA Liepājas Biznesa inkubatorā, kas arī dos mums papildus iespējas.

Made on
Tilda