Elgars Roga
Windcut Barber Shop
Pastāsti mazliet vairāk par sevi, ar ko ikdienā nodarbojies un kas Tevi iratvedis uz Coworking Liepaja?
Ikdienā vadu lieliskāko Liepājas Barber Shop WIndcut! Nodarbojos ar Windcut mārketinga plānošanu, attīstības plānošanu, un daru visu, lai Windcut Barber Shops augtu liels un būtu smuks.

Pastāsti mazliet vairāk par vīriešu frizētavu Windcut Barbershop?
Ar liepājnieku iedvesmu un sajūtām radīta vieta, kur maksimāli pozitīvas emocijas ir iespējams rast jebkuram sevi cienošam vīrietim. Windcut Barber Shop ir iespējams ne tikai iegūt lielisku matu griezumu, bet arī veikt bārdas korekciju, bārdas un galvas skūšanu, kā arī iegādāties dažādas vīru kosmētikas preces un dažādas iespējas dāvanām.

Kā Tu izvēlējies savu profesiju un kas Tevi ir atvedis līdz tam ar ko nodarbojies šodien?
Es teiktu, ka profesija atrada mani! Vairākas likumsakarības mani aizveda līdz barber shopu un Barberu kultūrai. Es šo daru, jo man patīk un es to baudu. Ar sajūsmu daru labas lietas un ja Tu vari gūt pozitīvas emocijas ar savu nodarbošanos, tad Tas ir man!

Kādas priekšrocības saredzi darbam Coworking?
Coworking ir vieta, kur gūt kontaktus un pieredzi. Mazie uzņēmumi un freelanceri var justies forši, jo Coworking ir liels kolektīvs un Tu vari būt daļa no kautkā lielāka, nevis sēdēt viens savā stūrītī. Coworking ir vieta, kur var atrast gan biznesa partnerus, gan jaunus draugus!

Pastāsti mazliet vairāk par Windcut turpmākajiem plāniem
Vēl pāris Made by Windcut Barber Shopi, sava, izcilas kvalitātes, produktu līniju un kāds lielāks pārsteigums, ko prezentēsim nākamgad! Un viss lielākais plāns ir darīt vēl vairāk labas lietas! #makegoodthingshappen
Made on
Tilda