Annija Eizenarma
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Pastāsti mazliet vairāk par sevi, ar ko ikdienā nodarbojies un kas Tevi ir atvedis uz Coworking Liepaja?


Esmu Annija Eizenarma, manuprāt, mani vislabāk raksturo vārdi enerģija, mērķtiecība, atbildība. Katru dienu virzu sevi pretīm sevis uzstādītiem mērķiem, labprāt pieņemu dažādus izaicinājumus, un darobojos kopā ar ambicioziām personībām. Esmu Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona biedru atlases vadītāja, un Kurzemes reģiona vadītāja vietniece. Kā arī kopā ar partneriem pārstāvu arī Čehijas holdinga meitas uzņēmumu ELKO EP Baltics, kas ir otrs lielākais elektronikas un automatizāciju sistēmu ražotājs Eiropā. Paralēli šim esmu nepilna laika studente Latvijas Universitātē, studējot Ekonomiku. Gandrīz katru dienu atrodos citā pilsēta, bet dienās, kad esmu savā pilsētā Liepājā ar prieku darbojos Coworking liepāja koprades telpā. Pirms atnācām uz šīm telpām, jau personīgi labi pazinām Salvi Rogu un Intaru Zēnu, tāpēc bijām pārliecināti, ka Coworking Liepaja būs lieliska vieta, ar foršiem cilvēkiem un radošu atmosfēru, kāda šeit ir.

Pastāsti mazliet vairāk par savu darba ikdienu?

Mana ikdiena ir ļoti dinamiska un piesātināta un tas mani aizrauj. Nevarētu dzīvot rutīnā.
Mans pamata pienākums ir darbs Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā. Ik dienu komunicēju ar uzņēmējiem par dažādiem ar biedrību saistītiem jautājumiem. Kopā ar savu draugu/partneri/kolēģi Ralfu Minkeviču vadam dažādus LTRK procesus Kurzemē. Nedēļas nogalēs esmu pārslēgusies uz studijām.

Kā Tu izvēlējies savu profesiju un kas Tevi ir atvedis līdz tam ar ko nodarbojies šodien?

Savu profesiju es neizvēlējos, tā drīzāk izvēlējās mani. Tā mēdz notikt, tikai tad kad abas acis un ausis ir plaši atvērtas, un prāts gatavs jauniem izaicinājumiem. Līdz tam ko daru šobrīd mani atveda ticība īstiem cilvēkiem, pāris procenti veiksme, un pārējais ir un vienmēr būs vēlme strādāt no sirds.

Vai esi iepriekš strādājusi kopstrādes birojos un kādas priekšrocības tavuprāt ir darbam Coworking?

Iepriekš neesmu darbojusies Coworking tipa birojos. Priekšrocības ir dažādas, sākot jau ar to, ka šeit ir nodrošināta visa darbam nepieciešamā infrastruktūra. Iespēja būt vienā lielā telpā ar daudziem strādāt gribošiem cilvēkiem, jo šeit neviens nenāk gausties vai slinkot, šeit sanāk enerģiskie un strādāt gribošie, līdz ar to arī atmosfēra vienmēr veidojas pozitīva, kas palielina darba effektivitāti.

Pastāsti mazliet vairāk par saviem turpmākajiem plāniem

Esmu sapratusi, ka nākotnes plānošana iespējama tikai stratēģiska nosakot ilgtermiņa pamatmērķus uz ko tiekties. Katru dienu parādas jaunas, lielākas vai mazākas, iespējas, uz kurām mēs varam izvēlēties reaģēt vai nereaģēt, es izmantošu katru, kas parādīsies. Uz šo brīdi man un manai komandai ir vairāki izacinājumi, tamdēļ tuvākos plānos ietilpst komandas stiprināšana un mērķtiecīga attīstība.
Made on
Tilda